בנתניה התכנסו אמש פעילים מובילים במפלגה עם ח"כ עידית סילמן במסגרת הפרוייקט החדש של "ימינה חברים" המשלב הקמת מערך תקשורתי לצד בניית כוח פוליטי של השטח המפלגתי. כל הפרטים בכתבה.

בעיר נתניה ועל שולחנות מלאים אירחו אמש (ד') חיים ז'אן מני ונטורה ודודי כהן מנתניה מפגש של "ימינה חברים" הגוף החדש שהוקם במפלגה במטרה לאחד את הגוונים השונים של השטח, הפעילים והנציגים המקומיים של מפלגת ימינה.

אל המפגש הצטרפה יו"ר הקואליציה, עידית סילמן וגם שרת הפנים איילת שקד קיימה שיחת זום עם המשתתפים. בשיחות עלה הצורך במתן מענים לפעילים שעבדו בבחירות. כמו כן הועלתה ביקורת רבה על חלק מחברי הרשימה לכנסת ולממשלה שאינם מספקים מענים והתייחסות לפניות של פעילי המפלגה.

בין המפגשים היו ראשי מטות של המפלגה ובהם המועמד לכנסתנוי רוזנפלד, ראש מטה המרכז, חיים ז'אן, ראשי מטות נוספים כגון מני ונטורה ואבי פלד ששימש ראש המטה בצפון. וכן הנציגים המוניציפאליים המשנה לראש העיר מודיעין מכבים רעות, עמיעד טאוב, המשנה לראש עיריית גבעתיים, מושיק גולדשטיין, חבר מועצת העיר רמת גן, אביהוא בן משה, חבר מועצת העיר חריש, יוסי גולדמן וחבר מועצת העיר גבעתיים, יעקב שטרן שמונה לאחרונה ליועצה של ח"כ סילמן.

עוד נכחו מספר 17 ברשימה אשת העסקים נעמה צדקיהו, יועצת שר הדתות הילה ניסן פרידמן, יועצת ח"כ סילמן, אביבית דדון, דודי כהן, איילת גלעדי, גלעד גנץ,  וחברים נוספים.

ח"כ סילמן אמרה כי היא וצוותה עומדים לרשות אנשי המפלגה לכל דבר ועניין

בסיום המפגש סוכם על שורה של פעילויות פרקטיות וכנסים שיתקיימו בחודשים הקרובים במטרה להגדיל ולאחד את החברים וכן על הגברת הפעילות התקשורתית באינטרנט וברשתות החברתיות.

המשנה לראש עיריית גבעתיים משה גולדשטיין סיכם:"המדובר במיזם חשוב לייסוד מקצועי של מערך מסודר של פעילות כזה שיממש את האידיאולוגיה ויביא לידי ביטוי את החיבורים בין הפעילים המובילים במפלגה". אביהוא בן משה סיכם ב:"היה טעים".

משתתפי המפגש
משתתפי המפגש. ימינה חברים
סילמן
סילמן ז'אן וונטורה צילום ימינה חברים
גלעדי
גלעדי דדון כהן ונטורה וז'אן צילום ימינה חברים
מושיק גולדשטיין ואביהוא בן משה
מושיק גולדשטיין ואביהוא בן משה במפגש צילום ימינה חברים
עמיעד טאוב ונוי רוזנפלד
עמיעד טאוב ונוי רוזנפלד בשיחה על הקמת מערך פעילות צילום ימינה חברים