כנס ימינה. כל חברי הכנסת והשרים השתתפו אמש בכנס הוקרה שקיימה המפלגה לפעילים. ראש הממשלה נפתלי בנט אמר:"יוצאים למפקד". ביקורת נמתחה על האירוע עצמו שהתקיים ללא מיתוג ועל מינויה של סטלה ויינשטיין לתפקיד מנכ"לית המפלגה.

מאות מחברי ימינה השתתפו אמש באירוע הוקרה שקיימה המפלגה לפעילים, הנציגים ברשויות המקומיות, נציגי השולמנים וראשי המטות. לאחר מינגלינג של כשעתיים אליו הגיעו השרים שקד וכהנא וחברי הכנסת אורבך, סילמן ופינטו החל האירוע כאשר האבטחה החליטה להגביל את מספר הנכנסים מה שעורר את זעמם שלי מי שנשארו בחוץ.

אחרון הדוברים היה ראש הממשלה הטרי, נפתלי בנט שאמר:"הממשלה הזו תחזיק 4 שנים שלמות והיא ממשלה של כל עם ישראל. אין ישראל הראשונה והשניה והשלישית יש ישראל אחת".

שרת הפנים איילת שקד זכתה למחיאות כפיים סוערות כאשר עלתה לדבר וסיפרה על היכרותה עם בנט:"אני מכירה אותו מ-2006 כנפתלי אבל מיום שני הוא ״ראש הממשלה. היה קשה מאד אבל מנענו בחירות ובנט מנהל את המדינה".

"המהלך של הקמת הממשלה לא היה קל עבורנו, אבל היום אנחנו יודעים שאם לא היינו עושים את זה, כנראה היינו עכשיו בחוגי בית עסוקים בקמפיין".הוסיפה שקד.

שר הדתות מתן כהנא דיבר על פעילותו הצפויה במשרד הדתות וזכה לתמיכה מבנט שהזכיר את החברות ביניהם מזה 31 שנים ואמר כי כהנא צפוי לצבע מהפכה בכשרות.

כהנא עצמו נאם ואמר: "לא באתי להלחם באף אחד. אני מכבד ואוהב את אחינו החרדים. אך לא אוכל לשתוק אם הפוליטיקאים שלהם יבזו את קידוש השם ויראת השמים שלנו. אני מאוד שמח להיות השר לשירותי דת. כי לצערי המתח בין דת למדינה מייצר את הקיטוב הכי עמוק בחברה הישראלית" .

בנוסף נאמו המנכ"לית הטרייה סטלה ויינשטיין, חברת הכנסת עידית סילמן, חבר הכנסת ניר אורבך וחברי הכנסת הטריים שירלי פינטו ויום טוב כלפון וכן נציגי הצעירים.בסיום שר פעיל משדרות את התקווה.

יצויין כי ביקורת רבה נמתחה על הפקת האירוע ועל מינויה של המנכ"לית הטרייה סטלה ויינשטיין שאינה מוכרת בקרב החלק הציוני דתי במפלגה. האירוע התקיים באוהל חם ללא מיזוג וללא שום מיתוג של המפלגה ואף ללא דגלי המדינה.

חברת הכנסת עידית סילמן מעדכנת בלייב

 

View this post on Instagram

 

A post shared by עידית סילמן – Idit Silman (@iditsilman)

איילת שקד
איילת שקד בכנס ימינה צילום אתר ימינה חברים
בנט וסטלה
בנט ויינשטיין והמתרגמת לשפת הסימנים בכנס ימינה צילום אתר ימינה חברים
כנס ימינה
כנס ימינה חם ולא ממותג צילום אתר ימינה חברים
אביר קארה
אביר קארה נעמה צדקיהו ותמר ציונוב צילום אתר ימינה חברים

 

מתן כהנא ועמיעד טאוב
דר הדתות מתן כהנא והמשנה לראש עיריית מודיעין עמיעד טאוב צילום אתר ימינה חברים