עם התפטרותה של השרה שקד נכנס יום טוב כלפון לכנסת מטעם ימינה. השר כהנא ברך. הח"כ הטרי התחייב לפעול לחיזוק הקשר עם התפוצות. צפו בהשבעתו.

כלפון שמוקם במקום ה11 נכנס לכנסת במסגרת החוק הנורבגי. עם הקמת ממשלת ישראל השלושים ושש והפסקת חברותה בכנסת של שרת הפנים, איילת שקד מהכנסת במסגרת החוק הנורווגי וכמובן לאחר התפטרות שי מימון מרשימת ימינה.

לאחר השבעתו במליאת הכנסת כתב:"מתחייב אני בע״ה לפעול למען עתיד ילדינו. למען עם ישראל תורת ישראל וארץ ישראל. מתחייב אני בע״ה להמשיך לפעול למען חיזוק הקשר עם יהדות התפוצות. עידוד העלייה וקליטת העולים מכל העולם. ובפרט מהקהילה בה צמחתי – קהילת יהודי צרפת. מתחייב אני בע״ה לפעול בנאמנות ובצניעות למענכם ולהיות קול גם עבור מי שקולם לא נשמע".

בקבוצות של ימינה פרסם כלפון את פרטיו ברשתות החברתיות:מזמין אתכם.ן לקחת חלק יחד איתנו במסע הזה ולהיות שותפים לשליחות הציבורית.

פייסבוק-https://did.li/Bx4Hw
אינסטגרם-https://did.li/0TXYH
טוויטר-https://did.li/q6pCN
טלגרם- https://t.me/YomtobKalfon

מי אתה יום טוב כלפון?

כלפון בן ה34 עלה לארץ מצרפת בשנת 2004. הוא מתגורר בגבעת וושינגטון. הוא נשוי לאילנה ואב לשלושה. הוא עורך דין במקצועו. והוא שימש עד להשבעתו כעו"ד במשרד גולדפרב זליגמן ושות' בת"א. וכן כיו"ר תנועת עלינו לשילוב עולים וכרכז השדולה למען העולים מארצות דוברות צרפתית .