שירלי פינטו קדוש

חה"כ שירלי פינטו:"לשפר את הטיפול הרפואי באנשים עם מוגבלות"

חה"כ שירלי פינטו, נאמה במסגרת הוועידה ה-71 של המשרד האירופי של ארגון הבריאות העולמי:"הגיעה העת לשנות את התפיסה של נושא הטיפול הרפואי באנשים עם מוגבלות. מראייה רפואית צרה, הרואה במוגבלות פגם רפואי, לתפיסה הוליסטית".

עדכוני דוברות ימינה

ימינה החלה במסע שיווק באמצעות הפעילים

עדכוני דוברות ימינה. לאחר שלל תלונות בקבוצות הפנימיות של ימינה על העדר פעילות ברשתות החברתיות הוחלט במפלגה על הוצאת עדכון יומי של דף מסרים מפלגתי. קבלו את העדכון הראשון על הקורונה , המפגש של בנט עם נשיא מצריים והסדר ביו"ש.

איילת שקד

איילת שקד: זה מה שבאמת קרה עם חוק האזרחות

בפוסט ארוך חושפת לראשונה שרת הפנים איילת שקד את כל מה שהתרחש מאחורי הקלעים בהכנות להעברת חוק האזרחות. מהעצה של אלקין, ההסתמכות על הקול של שיקלי ועד גיוסם של חברי מר"צ ורע"מ לתמיכה.

בנט והרצוג

הרצוג הושבע לנשיא. חברי ימינה פרגנו

בטרקלין שאגאל במשכן הכנסת התקיים טקס הרמת כוסית לכבוד הנשיא ה-11 של מדינת ישראל, יצחק הרצוג. במהלך הטקס שר הזמר קובי אפללו את השירים "תפילה" ו"מכתב לאחי" בליווי גיטרה ופסנתר. ח"כ פינטו שרה "התקווה" חברי ימינה פרגנו ברשתות ובכנסת.

כנסת

יום טוב כלפון הושבע לכנסת

עם התפטרותה של השרה שקד נכנס יום טוב כלפון לכנסת מטעם ימינה. השר כהנא ברך. הח"כ הטרי התחייב לפעול לחיזוק הקשר עם התפוצות. צפו בהשבעתו.

בתי הדין הרבניים

השר כהנא: "אשמור על בתי הדין הרבניים"

השר לשירותי דת מתן כהנא במפגש עם מזכירי בתי הדין הרבניים: "מחויב לשמירת מעמדם של בתי הדין. אחזק את מעמדו של בית הדין כסמכות איתנה ואבקש להרחיב את הסמכויות כולל העיסוק בדיני ממונות".

שירלי פינטו קדוש

פינטו להורוביץ:אשר שימוש במסיכות פנים שקופות

ביוזמת חה"כ שירלי פינטו מימינה, פנייה רשמית לשר הבריאות ניצן הורוביץ ומנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי בבקשה לאשר לאלתר שימוש במסכות פנים שקופות ושימושן בצוותי הרפואה ברחבי ישראל במטרה להקל על אוכלוסיית כבדי השמיעה.