שרת הפנים, איילת שקד הגיעה למפעל בן אנד ג׳ריס הישראלי לחזק את הבעלים, אבי זינגר שעמד בגבורה נגד חברת האם שעשתה צעד אנטי ישראלי: ״לא את בן אנד ג׳ריס הישראלי צריך להחרים – הפוך. צריך לקנות את הגלידה בישראל.

שרת הפנים איילת שקד ביקרה הבוקר במפעל הגלידות בבאר טוביה ואמרה: ״לא את בן אנד ג׳ריס הישראלי צריך להחרים – הפוך. צריך לקנות את הגלידה בישראל.

"אבי זינגר המנכ״ל של החברה בישראל נלחם כבר כמה שנים מלחמת חורמה נגד ארגוני ה-BDS הוא מסרב לקבל את התנאי של החברה העולמית, להחרים חלקים מישראל, ואנחנו נעשה כל מה שצריך כדי להפוך את ההחלטה שלהם. צריך להלחם בבן אנד ג׳ריס האמריקאי'. הוסיפה שקד.

עוד ציינה שקד במהלך הביקור "אנחנו פועלים מול גורמים יהודיים, קהילות אוונגליסטים ותומכי ישראל בארה״ב. ששם יחרימו את הגלידה של בן אנד ג׳ריס. עד שהם לא ישנו את ההחלטה הבזויה שלהם.
ההנהלה העולמית של חברת הגלידות. בחרה ללקק לטרור ולארגונים אנטישמים. במקום להיות נאמנה לזכיין ישראלי שכבר שנים רבות מהווה מופת ודוגמה ליצרן ישראלי".

השרה שקד:"יש לנו שנה וחצי לשנות את ההחלטה האנטישמית".

"ממשלת ישראל תעשה כל מה שהיא יכולה במישור המשפטי, הצרכני והדיפלומטי נגד היצרן האמריקאי על מנת לשנות את ההחלטה הזו".אני קוראת לאזרחי ישראל. את הגלידה הישראלית צריך להמשיך לקנות. המפעל הזה מעסיק 160 עובדים. ועוד הרבה משקים חקלאיים באזור. יש לנו שנה וחצי לשנות את ההחלטה האנטישמית הזו״.

איילת שקד
שרת הפנים, איילת שקד במפעל הישראלי. צילום לשכת השרה
בן אנד ג׳ריס
שרת הפנים, איילת שקד במפעל הישראלי עם הבעלים, אבי זינגר. צילום לשכת השרה